Komunikaty dla zawodników.

Dokumenty zawodnika.

Deklaracja członkowska

Licencja sportowa i ubezpiecz.

Podstawowy dokument który musi wypełnić każdy kandydat na zawodnika. Po wypełnieniu i podpisaniu przez kandydata i jego rodzica/opiekuna prawnego należy ją dostarczyć do klubu. Po zatwierdzeniu przez zarząd i opłaceniu składki członkowskiej kandydat staje się zawodnikiem klubu. Deklarację można pobrać klikając w niebieski przycisk.

Każdy zawodnik jest zobowiązany do opłacania składki członkowskiej. Składka płatna przez cały rok wynosi 100 zł/m-c. Upoważnia ona do całorocznego uczestnictwa w życiu klubu. Zgrupowania szkoleniowe i wyjazdy regatowe są za dodatkową opłatą.

Każdy zawodnik klubu musi posiadać ważne badania lekarskie. Stosowne orzeczenie co pół roku wydaje lekarz uprawniony do badań sportowców lub upoważniony lekarz rodzinny. Kopię orzeczenia lub karty zdrowia sportowca należy dostarczyć do klubu celem archiwizacji w kartotece zawodnika.

Licencja sportowa jest podstawowym dokumentem jakim musi się legitymować zawodnik klubu. Licencja jest ważna w roku kalendarzowym, wydaje ją Polski Związek Żeglarski i jej koszt obciąża zawodnika. Ubezpieczenie OC zawodnika jest wymagane tylko dla sterników biorących udział w regatach wyższej rangi, podobnie jak licencje wydaje je PZŻ i jego koszt obciąża zawodnika. Opis uzyskania licencji można pobrać klikając w niebieski przycisk.

Osobisty nr POL zawodnika dotyczy zawodników startujących w regatach wyższej rangi na deskach windsurfingowych. Nr POL wydaje Polski Związek Żeglarski i jego koszt obciąża zawodnika.

Plan zajęć na najbliższe tygodnie:

14.04 - zbiórka w Porcie Gorzów, Wał Okrężny - pakujemy sprzęt i przewozimy na Osiek

20.04 - zbiórka w Porcie Gorzów, Wał Okrężny - sprzątamy brzegi Warty razem ze Stowarzyszeniem Wodniaków

21.04 - zbiórka w Porcie Gorzów, Wał Okrężny - pakujemy sprzęt i przewozimy na Osiek

27.04 - zajęcia żeglarskie, miejsce JKD - Osiek

04.05- zajęcia żeglarskie, miejsce JKD - Osiek

09-12.05 - jest planowany obóz żeglarski w Ueckermunde

18.05 - zajęcia żeglarskie, miejsce JKD - Osiek

25.05 - zajęcia żeglarskie, miejsce JKD - Osiek

30.05 - zajęcia żeglarskie, miejsce JKD - Osiek

PLAN MOŻE ULEC ZMIANOM W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW POGODOWYCH I INNYCH OKOLICZNOŚCI

Zaczynamy zwozić sprzęt do Bazy Letniej (JKD), rozpoczynamy cykl treningów nawodnych i szykujemy się do zgrupowania żeglarskiego w Ueckermunde.